Kącik Prezesa

Słowo powitalne

Krzysztof Chęciak

W imieniu redakcji klubarkadia.pl, chciałbym przywitać Was wszystkich Drodzy Czytelnicy i Sympatycy na naszej witrynie, której zamysł, projekt i szata graficzna powstały dzięki naszemu klubowemu Koledze, utalentowanemu młodemu szachiście - Maćkowi Szalko. Dołożymy wszelkich starań, aby witryna dostarczała Wam wartościowych treści oraz aby była cennym i pomocnym źródłem informacji dla osób, których interesuje sport i jego uwarunkowania w organizacji NGO.

Chciałbym krótko nakreślić 4 istotne cele, które będą mi przyświecały jako prezesowi Klubu.

Po pierwsze, chciałbym aby witryna klubarkadia.pl stała się swoistym pomostem pomiędzy Sportowcami Klubu, a jego Zarządem w celu usprawnienia dotychczasowej komunikacji. Ponadto chciałbym, aby przyczyniła się ona do sprawniejszego kierowania Klubem.

Po drugie, życzyłbym sobie, aby witryna otworzyła się na nowych ludzi. Nie jest tajemnicą, że jako działaczowi kilku organizacji sportowych zależy mi także na tym, aby sport w całym środowisku osób Niepełnosprawnych (w tym Sport Niesłyszących i Głuchoniewidomych) jak najlepiej się rozwijał. Zależy mi zarówno na tych osobach, które znam i którym staramy się wspólnymi siłami Zarządu zwiększać ofertę sportową, jak i tym którzy dopiero planują dołączyć, aby móc z tej oferty skorzystać.

Po trzecie, będziemy dbali o poszerzenie pola współpracy z innymi redakcjami stron internetowych w naszym środowisku, aby móc dostarczać Wam coraz więcej ciekawych i pomocnych materiałów.

Po czwarte, będziemy czynić starania w kierunku “umiędzynarodowienia” witryny tj. informowania o naszych działaniach w sposób dostępny dla Przyjaciół w innych krajach, zwłaszcza tych, z którymi mieliśmy sposobność rywalizować na światowych arenach. Tyle i aż tyle.

Drodzy Czytelnicy - liczę na Waszą współpracę i życzliwość w działaniach dla naszego wspólnego dobra. Bądźcie z nami!

Krzysztof Chęciak
Prezes MKSNiG „Arkadia”