W dniu 6 czerwca 2026 roku odbyło się w Giżycku Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Mazowieckiego Klubu Sportowego Niesłyszących i Głuchoniewidomych "ARKADIA", w wyniku którego dokonano zmian w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej oraz nowym adresem siedziby i korespondencji. Na walnym zebraniu zostałem wybrany jednogłośnie na Prezesa klubu "ARKADIA". Zostałem zgłoszony przez byłego Prezesa Krzysztofa Chęciaka, który został Sekretarzem. Wcześniej byłem skarbnikiem i można powiedzieć, że przez 20 lat istnienia klubu angażowałem się w pracę klubu. W klubie pojawiło się kilka osób, które nadało mocne tempo działalności klubu. Chcę dalej z tymi działaczami współpracować. W tym momencie chcę skupić się na bieżącej działalności. Jednak czeka nas trudnie wyzwanie. Aby dalej się rozwijać musimy podjąć się stworzenia nowego klubu z siedzibą w Warszawie. Tak więc musimy działać na dwa fronty. Prowadzić bieżącą działalność i założyć nowy klub w Warszawie, który z powodów proceduralnych będzie przez dwa lata w tak zwanej zamrażarce. Ze sportowym pozdrowieniem!